نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل مالی

1031
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45228
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل مالی

سلام
    یه مشکل تو زندگی برام پیش اومده که نمیدونم چجوری بدون جر و دعوا حلش کنم من و همسرم هردو کارمندیم و وضع مالیمون در حدیه که فقط میتونیم خرج خودمونو به زور بدیم خانوادشم میدونن، من هرچیزی که لازم دارم و میخوام بخرم شوهرم میگه ندارم اما هر ماه ۵۰۰ تومن قسط وام مادرشو میده درصورتی که باباش میتونه بده هر هفته که میریم خونه ی باباش حداقل ۱۵۰تومن خرید میکنه براشون هر بار که خواهر مجردش میاد خونه مون هرچی بخواد میبره براش میخره جدیدا شنیدم میخواد براش بعضی وسایل برقی جهیزیه شم بخره درصورتی که گفتم هوا سرد شده بریم برای بچه مون لباس بخریم گفت فعلا ندارم اگه بهش بگم تو که به من میگی ندارم پس چرا برای اونا داری میترسم لج کنه بدون اطلاع من بره بهشون پول بده اونا هم به این شدتی که نوشتم بد نیستن اما توقع داشتم وقتی میدونن وضع ما اینجوریه حتی گوشت تو یخچالمون نیست این قسط وام رو قبول نمیکردن حداقل
    ممنون میشم کمکم کنید❤

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل مالی

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک هست که شما تمایل داشته باشید که همسرتان در این مسیر مدیریت بهتری داشته باشید اما در یان مسیر بهتر است سعی کنید که با یکدیگر در مورد مدیریت مالی زندگی مشترکتان صحبت کنید و بدون صحبت در مورد کمک های مالی و یا سرزنش مردن و توهین به خانواده ایشان اولیت های زندگی مشترک را باهم مورد بررسی قرار بدهید تا بتواند تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    در این موارد نیاز است که شما و همسرتان باهم بتوانید با مدیریت شرایط مالی پیش بروید و در این مسیر اولویت شماها زندگی مشترکتان قرار داده شود تا بتوایند در این مسیر در صورتی به دیگران کمک کنید که به زندگی مشترکتان آسیبی وارد نکند در زمان فعلی نیز در صحبت بیان کنید که شما مخالف کمک های ایشان نیستید اما می خواهید که ایشان در این مسیر هم با شما مشورت کنند و هم اینکه بر مبنای شرایط مالیتان در این مسیر با مشورت باهم تصمیم گیری کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد